O mnie

Na imię mi Sara. Mam osiemnaście lat. Urodziłam się 19 marca 1999r. Mieszkam w Polsce, na Śląsku, dokładnie w Zabrzu. Mam mnóstwo zainteresowań. Może nie w każdym się sprawdzam, ale tym, któremu poświęcam całe swoje serce jest blogowanie. Jest to moja pasja, oderwanie się od rzeczywistości. Jestem typem perfekcjonistki. Wszystko co robię musi być dopięte na ostatni guzik. W wolnym czasie lubię czytać książki, oglądać filmy. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości
Staram się być miła, życzliwa, jednak nie zawsze mi to wychodzi, bo szczerość to u mnie podstawa. Mówię to co mi ślina na język przyniesie i czasem nieświadomie ranię tym innych. Umiem przepraszać, ale ciężko jest mi się przyznać do błędu. Taka moja natura. Uwielbiam pomagać innym. Chciałabym zmienić cały świat, żeby nie było w nim nienawiści. Szczególnie jestem wyczulona na przemoc w rodzinie i choroby małych dzieci. W przyszłości chciałabym założyć  własną fundację, której celem będzie pomoc dzieciom chorującym na porażenie mózgowe i mukowiscydozę. Oprócz tego marzy mi się praca chirurga plastycznego. Chcę robić coś co będzie mi się podobać, a właśnie to mnie kręci. Widok zadowolonych pacjentów, którzy uśmiech na twarzy mają dzięki mnie. Dążę do postawionych wcześniej celów, więc jeśli chcesz wiedzieć, czy są one spełniane, to zapraszam do czytania bloga! ;) Mam nadzieję, że każdy tu znajdzie coś dla siebie.
Od pierwszego stycznia 2014r. jestem w szczęśliwym związku. Mój chłopak dopinguje mnie z całych swoich sił. Pomaga mi dosłownie we wszystkim i sprawia, że jestem szczęśliwa. To dzięki niemu blog wygląda teraz tak jak wygląda, a moje chęci do pisania są coraz większe. On namówił mnie do założenia kanału na youtube. Trzyma za mnie kciuki. Oboje wierzymy, że nam się uda, a kanał będzie fajnym dopełnieniem mojej pracy tutaj. Mamy dwa różne charaktery, ale jak to mówią "przeciwieństwa się przyciągają". Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie i przede wszystkim nie udajemy kogoś kim nie jesteśmy. Akceptujemy siebie, nasze zalety i wady. Uwielbiamy spędzać wspólnie czas, wygłupiać się, śmiać. Mimo, że oboje przeżyliśmy naprawdę wiele, to wspieramy się w każdej sytuacji. Nieważne czy jest dobrze czy źle, razem pniemy się ku górze i zawsze wychodzimy na prostą. Drażnimy się i dogryzamy sobie dzień w dzień, ale żadne z nas nie wyobraża sobie kolejnych dni bez drugiego.